הפרס אורגן זו השנה הרביעית ברציפות במסגרת הפורום Build School, מספר הפרויקטים גדל מדי שנה והגיאוגרפיה של המשתתפים מתרחבת. בעונה זו 64 פרויקטים מושלמים ורעיוניים מאזורים שונים במדינה גבו את הניצחון. מדובר במרכזי חינוך, בתי ספר וגני ילדים, מתקני ספורט, גני שעשועים. עבודת הסטודנטים נחשבה בקטגוריה נפרדת.
להלן הפרויקטים שקיבלו את הפרסים העיקריים של הפרס. רשימה מלאה של העבודות המסומנות תמצאו כאן ותוכלו לצפות כאן בהקלטות השידורים של כל ימי פורום בית הספר לבנות, שהתקיימו בשבוע שעבר ב- CDA.
הבניינים
תעודת זהב
בית הספר הבינלאומי וונדרפארק
אזור מוסקבה, מחוז איסטרינסקי, פבלובסקאיה סלובודה
ארכסטרוקטורה
תעודת כסף
מתחם חינוכי כחלק מבית ספר לחינוך כללי של 1100 מקומות וארגון חינוכי לגיל הרך ל -150 מקומות
מוסקבה, NAO, התיישבות סוסנסקואה
פרויקט PIK
גן ילדים למאה מקומות עם בית ספר יסודי למאה מקומות במד. טברובו -10
אזור בלגורוד, אזור בלגורוד, ש. טברובו
Belgorodoblproekt
תעודת ברונזה
בית הספר הבינלאומי טומו
מוסקבה, מנטולינסקאיה, 7C3
אדריכלים CNTEZ
בית ספר רב לשוני ל 1224 מקומות
קאזאן, סנט. בונדרנקו
סטודיו אדריכלי "Storaket"
סדנת אדריכלים ח'קימוב
Tatinvestgrazhdanproject
שחזור בית ספר מס '165 ברובע נובו-סבינובסקי בקאזאן
מרטלה
סדנת אדריכלים ח'קימוב
Tatinvestgrazhdanproject
פרויקטים
תעודת זהב
בנייה מחודשת של החצר והחזיתות עם צוהר גימנסיה MBOUP № 118 על שם V. N. ציגנובה
רוסטוב און דון, סנט. אורביטל, 26/1
RASA חדש
תעודת כסף
מרכז הסתגלות לצעירים חירשים-עיוורים "מאיאק"
אזור מוסקבה, סרגייב פוזד
AB אטריום
תעודת ברונזה
גן ילדים חדשני לאזור הכפרי
אזור וולגוגרד
חברת אדריכלות "AKVK ושותפים"
בית ספר "קטע הזהב"
מוסקבה
IND אדריכלים
בית ספר מקיף ל -250 תלמידים
אזור קירוב, מחוז קירוב-צ'פצקי, עם. פאסגובו
בית הולץ
מרכז בילוי ובריאות לילדים לאורך כל השנה "כוכב קוטב"
הרפובליקה של סאקה (יקותיה), השטח הדרומי של הכפר סטאראיה טבגה, המחוז העירוני "עיר יקוטסק"
"AMOS" (מעצב כללי) יחד עם סטודיו TSP
פרויקט הסטודנטים הטוב ביותר
תעודת תואר 1
בית ספר בדגסטן
אליזבטה עבדולייבה, המכון לאדריכלות במוסקבה
חבר המושבעים של התחרות כלל:
- אנדריי אסדוב, מנהל, אדריכל ראשי של "ASADOV אדריכלות אדריכלות";
- אולגה אלכסאקובה ויוליה בורדובה, מייסדות שותפות של BUROMOSCOW;
- יולי בוריסוב, מייסד שותף ואדריכל ראשי של לשכת תכנון הפרויקט UNK;
- אנדריי גנזילוב, סגן מנהל, אדריכל הפרויקט הראשי של לשכת האדריכלות אוסטוז'נקה;
- וסילי אמליאנוב, סגן מנהל הנהלת בית הספר 2025;
- אלכסנדרה קוזמינה, סגנית הוועדה לאדריכלות ותכנון ערים של אזור מוסקבה, האדריכלית הראשית של אזור מוסקבה;
- אולג רובצוב, מנהל המכון לבנייה ושיכון ושירותים, בית הספר הגבוה לכלכלה באוניברסיטה למחקר הלאומי;
- טטיאנה סטארצ'נקו, ראש קבוצת העיצוב WOWHAUS.